Strefa partnerów

Firmy

    Centrum Badawczo-Rozwojowe Orange Polska wspiera w praktyce ideę otwartych innowacji, nawiązując partnerskie relacje z firmami będącymi liderami innowacji w swoich branżach. Współpracując z nimi przyczyniamy się do wypracowania konkurencyjnych rozwiązań i technologii usprawniających procesy przyczyniających się do budowy coraz lepszych relacji z klientami oraz do propagowania kultury innowacji.
Arista Networks dostarcza ultra-wydajne przełączniki sieciowe dla Data Centre nowej generacji, ośrodków dużej mocy obliczeniowej - high performance computing oraz środowisk maszyn wirtualnych. Rozwiązania te oparte o autorski system operacyjny, Extensible Operating System, o niespotykanej dotąd architekturze, stabilności i elastyczności, wprowadzają nową jakość software’u, hardware’u i samego Data Centre. Umożliwiają tworzenie elastycznych sieci na potrzeby SDN, chmur obliczeniowych, pełnej mobilności aplikacji oraz tam, gdzie niezbędne jest spójne i zautomatyzowane zarządzanie infrastrukturą fizyczną i wirtualną przy zachowaniu najwyższej możliwej wydajności.
Arista Networks
Globalny dostawca rozwiązań do komunikacji biznesowej i systemów Unified Communications - w ramach Community współpracuje z Orange Labs od 2011 roku.
Unify
ZTE jest globalnym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych. Współpraca z Orange datuje się od2011 roku.
ZTE
Wytwórca oprogramowania dla dostarczania usług telekomunikacyjnych bazującego na języku Java i specyfikacji JAIN SLEE. Z Orange współpracuje od 2011 roku.
OpenCloud